poniedziałek, 2 grudnia 2013

Motywacje

Mam ochotę tu coś napisać, także pojawiam się ponownie :) Ostatnimi czasy jestem jedną wielką bombą, która ma zamiar wybuchnąć.. Odkąd uświadomili nam, że do jutra wystawiane są proponowane oceny, kompletnie straciłam chęć do życia. Moje stopnie - tragiczne, jestem bardzo na siebie zła, że zaniedbałam szkołę... Oceny ostateczne w dopiero w styczniu, więc mam jeszcze trochę czasu żeby się choć trochę poprawić, najważniejsze, że jestem zmotywowana!


Trochę motywacji dodały mi czwartkowe otrzęsiny. Świetnie się bawiłam. Na początku odbyły się konkursy międzyklasowe. Były różne konkurencje, ja zostałam przydzielona (razem z Olgą) do śpiewania kawałka tekstu z gazety. Ona rapowała to, co było w cudzysłowie, ja śpiewałam resztę na melodię "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka", choć nie jestem pewna, czy do końca mi to wyszło haha :D W każdym razie byłyśmy pierwsze. Dawno nie byłam tak zestresowana, śpiewać przed ponad 100 ludzi po takim czasie. :o Ostatecznie moja 1E zajęła 2 miejsce ;) Potem była dyskoteka, dawno się tak nie wytańczyłam! Ogólnie mówiąc - było świetnie, mimo, że z mojej klasy było 14 osób, bo reszcie albo nie pasowało, albo nie lubią takich imprez. No kwestia gustu. Ja tam takie imprezy uwielbiam i za każdym razem na nich bywam! A jak z Wami, lubicie? :)
Za to czymś, do czego kompletnie brakuje mi motywacji są ćwiczenia i dieta. Wytrzymałam z nimi trochę, lecz jak zwykle się załamałam, teraz nawet nie mogę znaleźć celu ich robienia (argument "dla siebie" mnie nie przekonuje). Trochę chęci dodały mi dzisiejsze badania u pielęgniarki i moja obecna waga.. Także powoli zmierzamy ku celu! :D
To tyle ;)

Zmieniłam wygląd bloga na bardziej kolorowy. Podoba się? ;)

Ciao bello ; *

13 komentarzy:

 1. czasem lepiej wybuchnąć niż kumulować wszystko w sobie ;dd

  OdpowiedzUsuń
 2. Oceny poprawisz nie martw się;)
  A co ćwiczeń motywacje znakdziesz prędzej czy później;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ok. 30 - 40 zł na allegro, pojemność 6 czy nawet 8 ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nam na szczęście jeszcze nie wystawiają ocen :)
  Obserwujemy ?:)
  agadiar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze trochę czasu na poprawę ocen jest, więc trzymam kciuki :)
  Ja również do ćwiczeń motywacji nie mam, przez co robię to, co jest chyba najgorsze - zbieram się, ćwiczę przez dwa tygodnie, a później mi się odechciewa i za dwa miesiące znowu to samo... Ech.

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie piszesz. wszystko jest spójne i dobrze sie czyta :)
  oczywiście obserwuję i zapraszam do siebie <3.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny interesujący Blog <3
  Zapraszam - > http://night-luck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam dyskoteki szkolne ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. motywacja to połowa sukcesu :)

  www.izabielaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Super blog :D Ja też troszeczkę zaniedbałam szkolę.

  http://wwithmylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń